Naujienos
"DAVOSA SWISS" Pontus All Stars , 2015-12-08

 "DAVOSA SWISS" Pontus All Stars

2014m. DAVOSA Swiss pristatė naują rankiniu automatiniu laikrodžių seriją Davosa "Trailmaster Day-Date Automatic" , 2014-12-19

2014m. DAVOSA Swiss pristatė naują rankiniu automatiniu laikrodžių seriją Davosa "Trailmaster Day-Date Automatic"


Davosa “Argonautic Ceramic automatic” buvo pripažintas 2014 m. geriausiu nardymo laikrodžiu Vokietijoje, kainų grupėje iki 1000 EUR, 2014-12-19

Davosa “Argonautic Ceramic automatic” buvo pripažintas 2014 m. geriausiu nardymo laikrodžiu Vokietijoje, kainų grupėje iki 1000 EUR

2012 m. spalio mėn. DAVOSA Swiss pristatė naują klasikinių laikrodžių seriją, 2012-10-23

2012 m. spalio mėn. DAVOSA Swiss pristatė naują klasikinių laikrodžių seriją Gentleman Automatic

Pristatytos 2010 m Glycine laikrodžių naujienos Bazelio parodoje, 2010-06-28

Šių metų Bazelio laikrodžių parodoje Šveicarijoje (Baselworld 2010) Glycine pristatė du naujus laikrodžių modelius iš legendinės Airman laikrodžių kolekcijos. Neįmanoma įsivaizduoti Glycine laikrodžių be Airman kolekcijos. Tad Airman istorija tęsiasi su dviem naujais modeliais: Airman Base 22 bei Airman F 104 Regulateur. Taip pat buvo pristatyti nauji laikrodžiai iš Lagunare ir F 104 kolekcijų, kurie papildė ir taip gausią Glycine šeimą.

ž
GLYCINE pristatatė šeštos kartos "Combat" serijos laikrodžius, 2010-06-26

Rugsėjo mėnesį GLYCINE gaminamų laikrodžių kolekciją papildė naujais šeštos kartos "Combat 6" serijos laikrodžiais. Gaminant "Combat 6" laikrodžius buvo panaudoti automatiniai mechanizmai ETA 2824-2 ir prisukami mechanizmai ETA 2801-2. Šios serijos laikrodžių dizainas yra tradicinis, ramus. Juose yra labai lengva suprasti laiką. Visos laikrodžių rodyklės ir ant ciferbalato esantys skaičiai ir padalos yra padengtos tamsoje šviečiančia medžiaga, todėl laiką gerai galima įžiūrėti net ir sutemus. "Comabat 6" serijos laikrodžiai gali būti sukomplektuoti su odiniu dirželiu arba nerūdyjančio plieno apyranke.

 

Combat6_manu.jpg   Combat6_aut.jpg   Combat6_aut2.jpg  
“The1” – išskirtinė itališka juvelyrika, 2010-06-26

the1.gif“The1” - italų prekinis ženklas turintis 25 metų patirtį juvelyrinių gaminių pramonėje ir išsiskiriantis kokybe, dizainu, tradicijomis bei naujovėmis. Šis prekinis ženklas pripažintas ir populiarus ne tik gimtojoje Italijoje, “The1” gaminiais prekiaujama įvairiose pasaulio šalyse.

“The1” kreipia dėmesį į naujas madų tendencijas ir priima rinkos iššūkius. Būtent taip kompanija sukūrė savo pirmąją laikrodžių seriją “XO time”. Gamintojai pristato naują požiūrį į laikrodžius, kurį padiktavo savitas, prašmatnus itališkas dizainas.

Pernai gegužę buvo pristatyta dar viena “The1” juvelyrikos kolekcija – FORTIeIT. Ši kolekcija skirta jauniems ir energingiems vartotojams, sekantiems besikeičiančias madas, vertinantiems kokybiškus, modernius, išskirtinio dizaino italų meistrų dirbinius. Tų pačių metų rugsėjį pristatyta ir atskira FORTIeIT kolekcija moterims.

Glycine - laikrodžiai, pralenkę laiką, 2010-06-26

 

glycine_logo.jpgNuo pat 1914 metų, kai Eugène’as Meylanas įkūrė „Glycine“ kompaniją, jos fabrike Biene, Šveicarijoje gaminami laikrodžiai.

Meylanas buvo nepalenkiamas laikrodžių inžinierius, siekiantis tobulybės ir ne mažiau. Jis puikiai išmanė ne tik rinkos reikalavimus, bet ir savo laiko technologinės pažangos galimybes. Per trumpą laiką jam pavyko pagaminti nepaprastai tikslius ir mažus mechanizmus moteriškiems laikrodžiams, todėl „Glycine“ galėjo rinkai pasiūlyti tiksliausius miniatiūrinius mechanizmus brangiuose aukso ir platinos korpusuose, neretai nusagstytus deimantais.

Auguste Reymond - autentiškas laikas, 2010-06-26

Auguste_Reymond_Logo.jpgJau daugiau nei šimtą metų Juros kalnų kaimelyje Tramelane, pačioje šveicariškų laikrodžių pramonės širdyje, Auguste Reymond įmonė gamina laikrodžius. Toli nuo didmiesčių šurmulio yra vieta, kur laikas turi savo vertę, nepavergtas efemeriškų mados krypčių ar greitai uždirbamų pinigų. Tai vieta, kur vis dar galime neskubėdami kurti laikui nepavaldų grožį.

Toli nuo stambioms prabangos prekių gamintojoms būdingų globalios rinkodaros strategijų mūsų nepriklausoma šeimos įmonė siūlo jums tikrą prabangą – autentiškus gaminius, kuriuos nedidelėmis serijomis vis dar rankomis gamina įgudę meistrai, amato paslaptis paveldėję iš kelių laikrodininkų kartų.

Tikiuosi, kad šis straipsnis perduos jums nors dalelę tos aistros, kuri kasdien mus įkvepia darbui ir kuria galėsite pasidalyti su mumis.“

Thomas Loosli,
„Auguste Reymond S.A.“ direktorius